Výklad karet 

Trápí Vás nejrůznější životní situace? Nevíte ve svém životě, kterou cestou se vydat dál? Chcete se o sobě dozvědět víc či toužíte po hlubším pochopení některých životních situací? Zeptejte se karet. 

Karty se využívají již po staletí, aby lidem pomohly poradit s nejrůznějšími problémy či nás vedly na cestě osobním rozvojem. Využijte příležitosti a nechte je, aby Vám ukázaly svou moudrost.

Vyberte si svého průvodce a kontaktujte mě přes kontaktní formulář (v levém menu). Výklad karet může proběhnout písemnou či online formou. Před jakýmkoli výkladem je nutné se nejdříve objednat přes kontaktní formulář. Poté Vám budou sděleny platební údaje a po připsání dané částky, bude proveden výklad.

Písemná forma  výkladu: Napište mi 3 otázky, datum a čas vašeho narození a zvolené karty, kterých se chcete zeptat. Já Vám na Váš e-mail napíši, co Vám karty sdělují.

Online výklad: Online výklad lze provést přes Skype. Na online výklad je nutné se domluvit předem.

Cena písemného výkladu je 100 Kč, cena online výkladu je 500 Kč (3 otázky).

UPOZORNĚNÍ: Nepřebírám žádnou zodpovědnost za Vaše provedené rozhodnutí na základě mého výkladu karet. Vše co děláte je pouze Vaše svobodná vůle. Jak využijete rady karet je pouze na Vás.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky