Recenze: Odpověď je v tobě

07.09.2023

100 neotřelých otázek, které ti ukážou, kým doopravdy jsi

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč děláte určité věci či jak dobře se vlastně doopravdy znáte? Kniha Odpověď je v tobě, vám pomůže odkrýt vaše nejhlubší vnitřní tajemství a odhalit kým skutečně jste. Publikaci vydalo Nakladatelství KAZDA, s. r. o. roku 2023.

Autoři Barbara Rörtgenová a Tim Prell vás provedou pěti hlavními oblastmi vašeho života. Během této kouzelné cesty do vašeho nitra, vám položí 100 pozoruhodných otázek, které vám pomohou důkladně se zamyslet na sebou i svým životem.

Velice mě zde zaujala interaktivní část celého díla, jenž dokonale vystihuje její název a perfektně nás vybízí k aktivní spolupráci.

Všechny otázky jsou dokonale sestavené tak, aby u nás samotných podnítily přemýšlení nad sebou a nalezení té nejlepší odpovědi, jenž se v nás ukrývá. Častokrát se tak o sobě dozvídáme mnoho zajímavých informací, jenž nám toho mohou o nás samotných hodně prozradit a úžasně nás mohou obohatit.

Titul má nesmírný seberozvojový možná až terapeutický potenciál. Velkým plusem také je, že ho lze použít i opakovaně v různých životních situacích, kdy po každém jeho použití v sobě naleznete kousek něčeho nového.

Ocenila jsem, že se autoři zaměřují na pět hlavních témat, která jsou blízká snad všem lidem. Myslím si tedy, že si zde svou pasáž najde opravdu každý. Upřímně musím přiznat, že bych uvítala i některé další odvětví, ale třeba se v budoucnu dočkám pokračování.

Knihu bych doporučila všem lidem, kteří se chtějí dozvědět o sobě a svém životě něco nového.

Děkuji Nakladatelství KAZDA za poskytnutí recenzních výtisku.

Knihu můžete zakoupit ZDE.

Autor: Zdeňka Kudová

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky