Recenze 

Na webové stránky https://zdenkakudova.webnode.cz/ se vztahují autorská práva. Jakékoli kopírování či přebírání jejich obsahu nebo částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele webu je zakázáno

Některé z těchto recenzí naleznete také na webových stránkách Databáze knih a nebo na webových stránkách mých partnerů, které naleznete v sekci Spolupráce ♥.

Stromy fascinují lidstvo snad už od nepaměti. Naši předci je obdivovali ne jen pro jejich krásu a velkolepost, ale i pro jejich léčebné účinky či jejich pozitivní energii. Jak rozpoznat jednotlivé druhy a dozvědět se o nich mnoho zajímavých informací, se dozvíme v knize Stromy, kterou vydalo Nakladatelství KAZDA, s. r. o. v roce 2023.

Vděčnost je naprosto báječná věc, která má takřka až magické schopnosti. Dokáže skvěle obohatit náš život a přivolat do něho mnohem více radosti i štěstí. Jak na to, se dozvíme v knize Můj deník vděčnosti.

Měli jste někdy skvělého kamaráda, se kterým jste se z nějakého důvodu nemohli navštěvovat? Ať už za to může vzdálenost, rozdílný způsob života či cokoli jiného, je to vždy velké trápení. Své o tom ví i malá sovička a králíček z knihy Nerozluční přátelé, kterou vydalo nakladatelství Host roku 2019.

Přemýšleli jste někdy, jaký má váš život smysl? Zda je naplněný či kolik vašeho drahocenného času každý den jen tak promrháte? Kniha Kavárna na konci světa se pro vás může stát perfektním nástrojem, jenž má úžasný potenciál navždy změnit váš pohled na život. Publikaci vydalo Nakladatelství KAZDA, s. r. o. roku 2023.

Být odlišný není vůbec jednoduché. Své o tom ví i malý slon Pomelon, který se narodil s příliš dlouhým chobotem. Co si s ním však počít? Neustále o něho zakopává a má s nim je samé potíže. Jak Pomelon nakonec vyřeší svůj velký problém, se dozvíme v knize Malý slon Pomeloun, kterou vydalo nakladatelství Host roku 2022.

Jak zahnat ve vztahu nudu a zažehnout v něm znovu jiskru vášně? Jak se stát těmi nejlepšími milenci a vychutnat si pohár vášně do poslední kapky? To vše a mnohem víc se dozvíte v knize Kámasútra, kterou vydalo nakladatelství Alpress, s. r. o. roku 2007.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky