Zbavte domov škodlivých energií! - Časopis Aha! Pro ženy

20.02.2018

Senzibil PhDr. Jan Jílek vám poradí, jak na to.

Jsou místa, kde pociťujeme chronickou únavu, nesoustředěnost, stres, úzkost, nespavost a mnoho dalších nepříjemných obtíží. To vše je způsobené zablokováním energie v daném prostoru. Každé místo má totiž svou vlastní geo-energii, kterou na nás působí. Zkušený senzibil, PhDr. Jan Jílek, se řadu let zabývá metodami, jak lze tuto energii ovlivnit. Pokud totiž dojde z nějakého důvodu k jejímu zablokování, je třeba nechat dům očistit. Jak to probíhá?

Je pravda, že lidé mohou svůj dům sami energeticky zablokovat?

"Jistě. Člověk dokáže geo-energii místa zablokovat. Není to nijak neobvyklé. Pokud v bytě či jiné budově, pobývá člověk nebo lidé, kteří prožívají zoufalství, pocity bezmoci či beznaděje nebo trpí depresí, po nějaké době se jejich emoce vsáknou do stavebního materiálu a zablokují průchod geo-energie. Stejně může být těmito emocemi kontaminovaná i část krajiny."

Je nutné nechat očistit i dům v případě, že jsem ho právě koupila?

"Kdykoliv se stěhujete do bytu, domu nebo kanceláře, vždy existuje riziko, že váš život začne ovlivňovat negativní energie, kterou tam po sobě mohli zanechat předchozí nájemníci."

Jak často se energetická očista prostor musí provádět?

"V případě zablokování přirozeného proudu geo-energie, je třeba uvést energii znovu do chodu. Nachází-li se nemovitost v místě bohatém na vyzařování geo-energie, postačí ji pouze vyčistit od negativních sil. Pokud je dům postaven v místě s nízkým vyzařováním geo-energie, je většinou nutné a možné vyzařování zvýšit. Celý proces můžeme přirovnat ke kopání studny, jen se vše děje na energetické úrovni a místo vody narazíme na zářící energii. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že je to velmi namáhavá práce i pro zkušeného bio-energetika. Naplno rozběhnutý proud energie plní, čistí a sytí nemovitost samu i ty, kdo v ní pobývají. Z takto energetizovaných prostor se stane tichý a vytrvalý léčitel. Nemovitost na vás bude působit po celou dobu vaší přítomnosti. Bude pečovat o vaši hladinu energie, kondici, výkonnost a náladu. Proud geo-energie zavedený do stavby přetrvá dlouhodobě a není nutné proces opakovat. V Praze na Josefově, nedaleko Maiselovy synagogy, jsem našel takový uměle vytvořený vývěr geo-energie, který byl starý zřejmě stovky let a je stále aktivní."

Jak probíhá samotné čištění energie?

"Vyčištění energie nemovitostije dosti tvrdá práce. Zdaleka nestačí vykouřit prostor šalvějí a podobné mechanické postupy. Je třeba cíleně zapojit vlastní energii a je to výkon stejně náročný jako nejnáročnější léčitelská práce.Prvním krokem čištění je rozrušit formace negativní energie. Potom je senzibil použitím vlastní energie a vůle uvede do pohybu a vyvede z kontaminovaných prostor. Posledním úkolem je rozhýbat přirozené proudění geo-energie v místě. Vše je zcela obdobné jako při léčitelské práci na lidech."

Zda se mohou očistit i lidé, kteří v domě bydlí a kde v Čechách jsou místa s nejlepší energií? Jste si mohli přečíst v tištěném Aha! pro ženy.

Kontakt na pana Jílka naleznete zde.

Autor: Zdeňka Kudová

Foto: PhDr. Jan Jílek, pixabay.com