Recenze: Vědomá prostitutka

21.10.2019

Tipy a triky profesionálky

Věnováno posvátné sexualitě, která žije v každém z nás

Sex tvoří důležitou a neodmyslitelnou část našeho života. Díky němu jsme na světě a i přes tento důležitý fakt, je pro mnohé z nás tajemnou povinností. Jak se naučit si sex užít a stát se sexuálně vzrušujícími se dozvíte v knize Vědomá prostitutka, kterou vydalo nakladatelství Synergie roku 2015.

Autorka publikace Veronica Monet se rozhodla podělit o své dlouholeté zkušenosti ze své více než čtrnáctileté kariéry profesionální společnice. Bez zábran vypráví o různých tématech, o nichž ještě žádná společnice doposud nehovořila. Provede nás historií mužského chtíče, naučí nás, jak důležitá je úcta k ženskému tělu, vysvětlí nám smysl zdravých hranic a prozradí mnoho triků, které nám pomohou převzít iniciativu a zlepšit náš sexuální život .

Titul je psaný lehkým a čtivým stylem, který nás zcela pohltí. Čtenářka tak může získat dojem, že si se spisovatelkou důvěrně povídá.

Přestože je kniha určena především heterosexuálním ženám, autorka zve i ostatní lidi s jinou sexuální orientací k jejímu přečtení. Sama o titulu tvrdí, že obsahuje mnoho unikátních vhledů do tématu muž a sex.

Velmi se mi líbilo spisovatelčino nadšení a zápal, se kterým publikaci napsala.

Velice mě zaujala část věnovaná zvýšení ženského sebevědomí i změně přístupu k sexu. Dle mého názoru je na světě stále ještě mnoho žen, které se bojí svobodně projevit a dovolit si tak radost ze sexu samotného. Určitě je jen dobře, že Veronica Monet se snaží probudit v ženách jejich mnohdy potlačenou divokost.

Ocenila jsem mnoho rad, tipů i dovedností, které publikace obsahuje. Díky nim, můžeme získat spoustu znalostí o nestandardních službách, jenž profesionální společnice poskytují. Dozvíme se více například o tantře, orálním sexu, smyslných masážích, výměně rolí i práci s čakrami či tlakovými body, které obohatí váš sexuální svět a pomohou vám zažít více zábavy.

Moc zajímavá byla také pasáž věnovaná mužskému pohledu na sexuální život i problémům, které se během milování mohou objevit. Čtenářky se zde mohou například dozvědět, jak pomoci svému partnerovi s poruchami erekce.

Osobně si myslím, že je celá publikace velice přínosná a pomáhá pochopit ženám proč muži vyhledávají profesionální společnice a co od nich očekávají. Pro mnohé tak může působit jako preventivní lék na nevěru.

Knihu bych doporučila určitě všem ženám, které chtějí potěšit své partnery, zažít léčivou sílu sexu a stát se tak mocnými bohyněmi.

Děkuji nakladatelství Synergie za poskytnutí recenzního výtisku.

Knihu můžete zakoupit ZDE.

Autor: Zdeňka Kudová