Recenze: Tantrický orgasmus pro ženy

11.04.2021

I v dnešní době existuje stále mnoho žen, které při sexu tiše trpí. Samotný láskyplný akt absolvují spíše z povinnosti a místo radosti či touhy, cítí pouze bolest nebo pocit ponížení. To vše se však může změnit. Jak přestat sexuálně strádat a začít zářit, nám může poradit kniha Tantrický orgasmus pro ženy, která nám otevře nové láskyplné dveře do tajemství sexu. Dílo vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE roku 2017.

Autorka titulu Diana Richardson prakticky rozdělila své dílo do jedenácti kapitol, nichž nás citlivě provede magický světem tantry. Dále se zaměří na sexuální prožitek ženy během všech období v jejím životě, postupně rozebere některé erotogenní zóny z nejrůznějších úhlů pohledu, pomůže nám objevit naši ženskou sílu a vysvětlí nám, jak rozdílně vnímají sex muži a ženy.

Publikace je psaná lehkým a čtivým stylem, který nás jemně nutí k přečtení dalších a dalších stran. Celkově působí jako nesmírně příjemné pohlazení po duši.

Velmi se mi líbilo, jak nás autorka vede na cestě za poznáním sebe sama. Právě tím nám poskytuje zcela nový pohled na lásku i sexualitu, což nám pomáhá vyklouznout ze stereotypu a otevřít se novým možnostem.

Velkým plusem je určitě i všestrannost titulu. Nalezneme v něm pasáže, v nichž se autorka detailně věnuje sexu v těhotenství, po porodu i v menopauze. V jedné kapitole se přímo zaměřuje i na homosexuální páry. Vše je navíc doplněno vyobrazením několika vhodných pozic při sexu, což může čtenáře skvěle inspirovat a pomoci jim získat mnoho zajímavých zážitků.

Osobně mě také zaujalo poměrně velké množství praktických návodů na jednoduchá cvičení, jenž nám mohou pomoci naše tělo mnohem lépe procítit a jemně navrátit naši ženskou energii přesně tam, kde má být.

Ocenila jsem také něžný pohled na sex ze spirituálního hlediska, jenž je nesmírně zajímavý a může nám pomoci mnohé pochopit či nás naučit lépe pracovat s vlastním tělem. Tyto nově získané informace, dokáží náš sexuální život oživit i pozvednout o několik úrovní.

Za povšimnutí určitě stojí i příloha publikace, jenž nám pomůže přesně určit plodné dny a tím získat celý cyklus pod kontrolu.

Knihu bych doporučila všem lidem bez rozdílu pohlaví či sexuality. Skvěle dokáže obohatit náš sexuální prožitek i celý přístup k sexu.

Děkuji nakladatelství Synergie Publishing SE za poskytnutí recenzního výtisku.

Knihu můžete zakoupit zde.

Autor: Zdeňka Kudová