Recenze: Soulsex

18.12.2019

Objevte znovu kouzlo fyzické lásky

V dnešní době stále více mužů i žen prožívá ve vztazích mnoho pocitů odcizení, prázdnoty či odstupu. Postupem času vyprchává ve velkém množství vztahů pocit vášně, naplnění i chuti na sex. Jak takovým situacím předejít se dozvíte v knize Soulsex - Objevte znovu kouzlo fyzické lásky, kterou vydalo nakladatelství Synergie roku 2019.

Autorka publikace Eva-Maria Zurhorst vysvětlí svým čtenářů, jak pomocí Soulsexu, můžeme znovu najít cestu ke své hluboké intimitě a užít si kontakt mezi mužem a ženou na fyzické i duševní úrovni. Naučí vás, jak ve vztahu znovu objevit klid, důvěru i harmonii a najít pocit jednoty sama se sebou. Dále navážete hlubší spojení se svým tělem i srdcem a vymaníte se z nudné sexuální rutiny. Navíc se dozvíte, jak překonat všechny vnitřní bloky (strach, stud, duševní zranění...), které nám brání se druhému člověku plně odevzdat a díky tomu si užívat naplněný vztah.

Velmi se mi líbilo rozvržení celého díla. Titul je rozdělený do tří částí, v nichž se postupně dozvíme, proč je čas na změnu, jak ji uskutečnit a jak zařadit soulsex do praxe. Díky tomuto uspořádání je čtenář postupně vtahován do soulsexu a může se s ním lépe seznámit.

Osobně jsem byla velice nadšená z všestrannosti této publikace. Zaujal mě autorčin autentický pohled na věc ženskýma očima i upřímnost jejího manžela, který se v titulu dělí o své mužské zkušenosti. Díky tomu, je dílo vhodné pro ženy i muže, kteří si v něm jistě najdou to své.

Hodně zajímavé byly i pasáže, které pojednávaly o našich vnitřních překážkách, o tom jak ovlivňují náš sexuální život a jak se s nimi vypořádat. Dílo navíc obsahuje mnoho názorných příkladů, díky kterým si můžeme lépe danou situaci představit a vžít se do ní.

Naprosto nadšená jsem byla i z praktické části publikace, která nám radí mnoho různých nápadů, jak zlepšit náš vztah a co v něm dělat lépe.

Za zmínku určitě stojí i zdařilá obálka titulu, kterou zhotovila Diana Delevová. Dle mého názoru se k dílu velmi hodí a skvěle jej doplňuje.

Knihu bych doporučila všem lidem, kteří chtějí na svém vztahu pracovat.

Děkuji nakladatelství Synergie za poskytnutí recenzního výtisku.

Knihu můžete zakoupit ZDE.

Autor: Zdeňka Kudová