Recenze: Požádej a je ti dáno

31.05.2019

Naučte se zhmotňovat svá přání

Učení Abrahamovo

Kdo by nechtěl mít lepší auto, dům, práci nebo být úspěšný, bohatý a hlavně zdravý. Jezdit na překrásné dovolené, najít svou životní lásku a denně zažívat rodinnou pohodu jako z televize. Často sníme o spoustě různorodých snů, které se nám někdy vyplní a někdy zase ne. Kniha Požádej a je ti dáno - Naučte se zhmotňovat svá přání vás naučí, jak můžete zrealizovat cokoli, co si jen budete přát. Publikaci vydalo nakladatelství Synergie roku 2009.

Ester a Jerry Hicks, které můžete znát například z inspiračních karet Peníze a zákon přitažlivosti, rozdělili titul na dvě hlavní části. V první pasáži nás autoři seznámí s učením nefyzické entity Abrahamem, s jehož pomocí se naučíte zhmotňovat svá přání a zároveň vám vysvětlí, jak jsou vaše problémy i myšlenky ovlivněny vesmírnými zákony přitažlivosti. Ve druhé části se čtenáři mohou naučit 22 ověřených postupů, které vám pomohou dosáhnout toho, o čem sníte.

Publikace je psaná poměrně čtivým stylem. V úvodní pasáži může dílo působit na čtenáře poněkud složitým až těžkopádným dojmem, ten se však postupně vytrácí.

Ocenila jsem poměrně velké množství informací, které jsem kdysi sice věděla, ale postupem času jsem na ně pozapomněla. Díky tomuto dílu jsem tak mohla zažít mnoho tzn. aha momentů.

Velmi se mi líbilo, jak nám Abraham vysvětluje moc přítomného okamžiku a vede nás k pochopení našeho emočního navigačního systému i vibračního nastavení.

Zaujaly mě dopodrobna popsané kroky k uskutečnění našich snů. Myslím si, že jsou skvělou pomůckou pro lepší pochopení daného tématu.

Vyzdvihnout bych určitě chtěla i velké množství rad a cvičení, které dílo obsahuje. Osobně musím přiznat, že po praktikování některých z nich, se v mém životě začaly odehrávat určité změny.

Knihu bych doporučila určitě všem lidem, kteří se zajímají o duchovní rozvoj a chtějí si splnit své sny.

Publikaci můžete zakoupit ZDE.

Děkuji nakladatelství Synergie za poskytnutí recenzního výtisku.

Autor: Zdeňka Kudová