Recenze: Myšlenky srdce

23.08.2019

Karty

Častokrát se v životě ocitneme v bodě, kdy nevíme kudy kam. Nevíme co máme dělat či jakou cestou se máme vydat. Inspirační karty Myšlenky srdce vám mohou pomoci snad v každé životní situaci. Karty vydalo nakladatelství Synergie roku 2018.

Autorka Louise L hay vytvořila padesát čtyři krásných inspiračních karet, které obsahují silné afirmace a duchovní meditace, jenž nám mají pomoci zvládnout každodenní situace.

Velice jsem ocenila velkou flexibilutu těchto karet. Můžeme je použít hned několika způsoby. Například k výkladům, meditacím, inspiraci či jak radí samotná autorka je lze rozmístit po bytě a čerpat z nich pozitivní energii.

Velkým plusem je schopnost karet nastavit nám jakési pomyslné zrcadlo. Mohou nám tak sdělit věci, které se nám nebudou zrovna moc líbit, protože se je před sebou snažíme ukrýt, stejně jako věty, které naopak potřebujeme slyšet právě v tento okamžik.

Ocenila jsem, že nás karty učí mnoho užitečných věcí jako je například: žít přítomným okamžikem, pozivnímu přístupu, sebelásce i sebevědomí a hravě nás nutí na sobě pracovat.

Velmi se mi líbil také název Myšlenky srdce, jelikož všechny afirmace působí dojmem jakoby k nám promlouvalo právě naše srdce.

Karty jsou velice hezky zpracovány a jsou velmi příjemné.

Myšlenky srdce bych doporučila všem ženám, které na sobě chtějí pracovat.

Děkuji nakladatelství Synergie za poskytnutí recenzního výkladového balíčku.

Karty můžete zakoupit zde.

Autor: Zdeňka Kudová