Recenze: Myšlenky moudrosti

25.07.2019

Pro život v radosti

Pozitivní myšlenky mohou významně ovlivnit způsob, jakým se díváme na svět. Díky nim se může změnit celý náš život k lepšímu. Louise L. Hay vytvořila speciální motivační karty Myšlenky moudrosti pro život v radosti, které nám pomohou naplnit naše všední dny radostí a vnitřní moudrostí. Karty vydalo nakladatelství Synergie roku 2017.

Autorka vytvořila 54 karet s různými afirmacemi, díky nimž znovu objevíme moc přítomného okamžiku, sebedůvěru i inspiraci pro náš život.

Velmi se mi líbily všechny trefné a velmi dobře míněné afirmace, které karty obsahují. Osobně si myslím, že jsou skvělými pomocníky na cestě za osobním rozvojem.

Velice jsem také ocenila všestranné zaměření jednotlivých afirmací na různé oblasti v životě. Díky nim tak můžeme rozvíjet pozitivní přístup k sobě, ke své práci, svým blízkým, k naší minulosti a dalším věcem.

Velkým plusem je určitě doporučení samotné autorky používat karty každý den a být s nimi v neustálém kontaktu. Díky tomu se jejich účinek mnohonásobně zvýší.

Naprosto mě ohromily také překrásné ilustrace Lucie Ernestové, které jsou velmi příjemné a dle mého názoru se ke kartám skvěle hodí.

Tyto motivační karty bych doporučila všem lidem, kteří chtějí pracovat na svém osobním rozvoji a změnit svůj pohled na svět.

Děkuji nakladatelství Synergie za poskytnutí recenzního výkladového balíčku.

Karty můžete zakoupit zde.

Autor: Zdeňka Kudová