Recenze: Mravenečkové na jednohubky

14.09.2018

Také vás už nebaví stále stejná rutina při servírování občerstvení u každé návštěvy? Tuctové, obložené talíře, nudná bábovka či jednohubky napíchnuté na párátkách, které najdete snad u každého? Nebo snad chystáte oslavu a chcete své přátele překvapit něčím vtipným, neobvyklým a originálním? Jestli ano, tak nastal ten správný čas si ze svého jídla udělat ten pravý a nezapomenutelný zážitek. Díky netradičním napichovátkům ve tvaru mravenečků se váš pokrm stane ne jen jedinečným, ale zcela ohromujícím.

Mravenečkové na jednohubky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného Akrylonitrilbutadienstyrenu, který je též známý jako ABS. Ten se velmi často používá například pro výrobu kojeneckých lahví, kde si ho cení také proto, že neobsahuje zdraví škodlivý bisfenol A. Díky skvělým vlastnostem materiálu jsou napichovátka odolná vůči mechanickému poškození nebo nízkým teplotám.

Jejich roztomilý vzhled - v podobě mravenčího tělíčka - vás jistě zaujme hned na první pohled. Každé napichovací zvířátko má šest nohou, rozkošnou hlavičku s párem tykadel a velký zadeček. Jejich barevné provedení v neutrální černé barvě se skvěle hodí snad do každé kuchyně. Navíc tak perfektně napodobují živé mravence obřích rozměrů. Díky jejich praktické velikost (4,5 x 4 x 5 cm) unesou mravenečkové vše, co jim na jejich malá záda naložíte. Navíc si nemusíte dělat téměř žádné starosti s jejich uskladněním.

Mezi jejich velké plusy určitě patří jejich snadná omyvatelnost. Na rozdíl od párátek je můžete používat stále dokola. Navíc vám mravenečkové rádi pomohou nést na svých zádech ne jen jednohubky, ale i ovoce či zeleninu a přitom se nemusíte v žádném případě bát, že by vám s ní utekli třeba do domečku.

Jediné co bych napichovátkům vytkla je podle mě celkem malá napichovací část. V porovnání s obyčejným párátkem je napichovací "tyčka" u mravenečků téměř poloviční a větší jednohubky se na ni bohužel nevejdou.

Naopak velkou výhodou je určitě jejich oblíbenost u dětí. Žádné dítě neodolá malému mravenečkovi, který mu přinese na svých zádech nějakou zdravou svačinku v podobě jablka či rajčete.

Osobně jsem si celou sadu, která obsahuje dvanáct mravenečků, velmi oblíbila. Stala se senzačním doplňkem při servírování a pokaždé si s ní užijeme spoustu zábavy.

Mravenečky na jednohubky bych určitě doporučila všem lidem, kteří si chtějí vyzkoušet v kuchyni něco nového, netradičního a zábavného.

Mravenečky můžete zakoupit v internetovém obchodě PoštovnéZdarma.cz 

Děkuji společnosti PoštovnéZdarma.cz za poskytnutí recenzního produktu.


Autor: Zdeňka Kudová