Recenze: Motivační diář 2019 - Každý den s úsměvem

07.12.2018

Další nový rok se nám už neúprosně blíží a pomalu nastává ten správný okamžik, kdy je dobré se na chvilku zastavit v každodenním shonu a důkladně se zamyslet nad tím, jaký si přejeme mít rok 2019. Je něco co se vám ve vašem životě nelíbí a chcete to změnit? Chcete proměnit své sny konečně v realitu? Rozhodli jste se udělat něco pro své zdraví nebo toužíte po kariérním úspěch? Příští rok určitě bude tím pravým pro změnu. K tomu, aby jste však lehce zvládli všechny své cíle, které jste si vytyčili, budete potřebovat malého pomocníka, kterým je bezesporu Motivační diář 2019 - Každý den s úsměvem. Knihu vydalo nakladatelství Alpress roku 2018.

Autorka publikace Vladimíra Černajová vytvořila velmi praktický, věcný a přehledný diář, který se může stát vaším skvělým průvodcem během celého nadcházejícího roku. Naleznete v něm speciální místo, kam si můžete poznamenat své sny, plány i cesty. Dále se spisovatelka podělila se svými čtenáři o dvanáct krátkých, ale velmi zábavných příběhů ze svého života. Velmi užitečná je i část, kam si můžete poznačit narozeni, svátky nebo významná výročí svých nejbližších. Titul je doplně několika básněmi i citáty slavných osobností nebo autorky samotné.

Osobně jsem velmi ocenila prostor, který autorka věnovala každému dni. Myslím si, že je to velmi praktické.

Určitě bych chtěla také vyzdvihnout několik antistresových omalovánek, jenž jsou v diáři obsaženy. Je to velmi příjemné překvapení, které obohacuje celý titul.

Velmi se mi líbilo průběžné shrnutí každého týdne i závěrečná rekapitulace na konci všech měsíců. Myslím si, že je pro každého člověka velice důležité uvědomit si, co se mu povedlo, na co nesmí zapomenout, co dělá sám pro sebe a podobně.

Zaujal mě také úvod do každého nového měsíce, který tvoří měsíční plánovač a charakteristika měsíčního znamení.  

Velkým plusem je určitě i přechod do roku 2020, který spisovatelka usnadnila svým čtenářům přidáním bonusové lednové kapitoly, novým plánování a pochvalou za uplynulý rok. 

Velkou radost mně udělala i látková záložka, která je součástí diáře.

Knihu bych doporučila všem lidem, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu a splnit si své sny.

Děkuji nakladatelství Alpress za poskytnutí recenzního výtisku.

Diář můžete zakoupit zde.

Autor: Zdeňka Kudová


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky