Recenze: Karty vědomé duše

29.04.2018

Asi každý člověk se čas od času dostane do situace, kdy neví, jak má ve svém životě pokračovat dál či dokonce ztratí spojení se svou duší. Karty vědomé duše se pro nás mohou stát skvělými průvodci, kteří nám v těchto nesnázích pomohou.

Autorku karet Kim Dreyererovou napadlo vytvořit tuto originální pomůcku při spojení jejich uměleckých vizí a její vlastní duchovní cesty. Jejím hlavním cílem bylo, aby její tvorba nebyla pouze esteticky hezká, ale zároveň byla prostoupena duchem, přírodou, láskou a dotkla se tak člověka i na hlubších úrovni. Karty vědomé duše vydalo nakladatelství Synergie roku 2017.

Věštící balíček obsahuje 44 kartiček a malou, brožovanou knihu, ve které nalezneme veškeré potřebné informace.

Každý výklad je osobitý a dozvíte se z něho mnoho zajímavých a mnohdy i cenných rad, které potřebujete v daný okamžik vědět. Velkým plusem jsou i překrásné ilustrace karet, které mají samy o sobě léčivý účinek na duši člověka.

Karty vědomé duše se zaměřují především na oslavu přírody a uctívání božského ženství ve všech jeho podobách. Setkat se zde můžete například s bohyněmi, vílami, anděli, ale i "obyčejnými" dívkami, matkami či stařenami, které se stanou našimi rádci a předají nám svou hlubokou moudrost. Záměrem těchto karet je také probudit ve vás uvědomění sebe sama, aby jste byli schopni plně vnímat, jakou nádhernou a jedinečnou bytostí jste.

Velmi se mi zde líbil důraz, který autorka klade na důležitost propojení s přírodou, což je v dnešní moderní době bohužel velmi často opomíjené.

Z mé osobní zkušenosti bych nejvíce chtěla vyzdvihnout samotnou práci s kartami. Často jsem byla velmi překvapená nesmírnou přesností rad, které mi vždy daný výklad poskytl. Karty samy věděly jaký problém právě řeším a v případě, že jsem je o to poprosila mi vždy pomohly.

Nutné je také zdůraznit, že ani tento výkladový balíček není kouzelným všelékem, který bez problémů vyřeší všechny vaše bolístky. V každém výkladu jsou vám "pouze" poskytnuty různá doporučení, které mohou vaše trápení uzdravit a je jen na vás, zda se jimi budete řídit či si je jen přečtete.

Karty vědomé duše bych doporučila všem nadšeným milovníkům přírody, sebepoznání, hledání osobní pravdy, zábavy a samozřejmě i všem, kteří chtějí nahlédnout do nekonečné moudrosti Vesmíru.

Karty můžete zakoupit zde.

Děkuji nakladatelství Synergie za poskytnutí recenzního výkladového balíčku.

Autor: Zdeňka Kudová