Recenze: Dopisy od Boha

12.01.2021

Bůh je všude kolem nás a je jedno zda patříte mezi věřící či nikoli. Pro někoho je to Bůh, pro jiného je to Láska, Zdroj, Světlo či Vesmír. Ať už je pro nás Vyšší silou cokoli, přejeme si, aby nás provázela a povzbuzovala na cestě naším životem. S tím nám může skvěle pomoci kniha Dopisy od Boha, jejíž hlavní myšlenkou je připomenout nám, že je Bůh tady kdykoli to potřebujeme. Publikaci vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE roku 2020.

Autor titulu Will Bowen, kterého můžete znát z jeho předchozích úspěšných knih Svět bez stížností (viz recenze) či Vztahy bez stížností (viz recenze), se ve svém díle zaměřil na jednoduché vzkazy od Boha na každý den. Krátké rady vám budou mluvit přímo do duše a mají velký potenciál změnit váš život.

Osobně si myslím, že se pastor Will Bowen pustil do poměrně složitého tématu, které však zvládl s grácií a pokorou. Každý z jeho 365 vzkazů nás nutí zamyslet se nad naším životem a provést v něm změny k lepšímu. Dle mého názoru si v jednotlivých radách najde každý to, co právě potřebuje.

Ocenila jsem také všestrannost jednotlivých rad, které nám mohou pomoci v téměř každé životní situaci. Ať už hledáte povzbuzení, soucit, naději či útěchu, dílo vás doslova pohladí po duši.

Pokud nepatříte k věřícím, titul rozhodně nezavrhujte. Dílo nepatří mezi církevní publikace, které by někomu víru vnucovaly.

Titul je také unikátní tím, že jej můžete číst prakticky neustále a stále v němu budete nalézat nové myšlenky. I přestože je publikace vytvořena jako kalendář, můžete s ní pracovat jako s věšteckými kartami, kdy za pomoci náhodného otevření, vám může zodpovědět vaše otázky.

Publikaci bych doporučila všem lidem, kteří chtějí povzbudit v těžkých chvílích.

Děkuji nakladatelství Synergie Publishing SE za poskytnutí recenzního výtisku.

Knihu můžete zakoupit zde.

Autor: Zdeňka Kudová 

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky