Recenze: Cestovní láhev Me to you

18.07.2018

Chystáte se vyrazit na výlet a stále přemýšlíte do čeho si s sebou vezmete svůj oblíbený nápoj? Nezoufejte s Cestovní lahví Me to you od Albi se váš malý problém snadno vyřeší.

Na první pohled vás jistě zaujme její jemný a elegantní design. Přední straně dominuje roztomilý, šedivý medvídek Me to you s modrým nosem, který je obklopen květy převážně v pastelových barvách. Největší část lahve je průsvitná, což vám umožní mít svůj nápoj neustále pod kontrolou. Celkový vzhled doplňuje nepropustné, šroubovací víčko v nerezovém provedení s růžovým poutkem. Na výběr máte hned dvě různé varianty, které společnost Albi nabízí. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že vybrat si pouze jednu láhev je velmi těžké.

Flaška je zhotovená z velmi lehkého, zdravotně nezávadného plastu - tritanu, ze kterého se vyrábějí tzn. zdravé lahve. Ten byl původně vyvinutý pro lékařské účely. Neobsahuje tedy žádné ftaláty ani bisfenol A, jak nám říká označení v dolní části láhve BPA FREE. Kromě toho vydrží i horší zacházení, což se skvěle hodí ne jen na cestách. Materiál je také velmi příjemný na dotek a dá se i recyklovat. Navíc snese teploty od - 20 °C do + 100 °C takže se skvěle hodí pro výlety za každého počasí.

Jak už jsem zmínila, velkým plusem je určitě nízká váha materiálu, ze kterého je láhev vyrobená. Díky tomu o ni nebudete vědět, ani při celodenní procházce. Další velkou výhodou je samozřejmě také její poutko, za které jej můžete pohodlně nést v ruce nebo ji lehce připnout k batohu. Všechny dámy zajisté ocení, že se vejde prakticky do každé dámské kabelky, díky její celkové výšce 23 centimetrů. Navíc dokáže pojmout až 600 mililitrů tekutin, což můžeme přirovnat k jedné čtvrtině průměrné denní spotřeby tekutin na průměrného člověka.

Osobně jsem s touto cestovní lahví moc spokojená a musím přiznat, že jsem si ji velmi oblíbila. Příjemně mi padne do ruky a pěkně se mi z ní pije. Třešničkou na dortu byl pro mě její vzhled, který jsem si prostě zamilovala a svého medvídka teď nosím všude s sebou.

Cestovní láhev Me to you bych určitě doporučila vše těm, kterým není jedno z jaké láhve pijí. Těm, kteří hledají komfort a lehkost i těm, kteří chtějí potěšit někoho blízkého milým dárkem...

Děkuji společnosti Albi za zaslání recenzního produktu.

Cestovní láhev Me to you můžete zakoupit zde.

Autor: Zdeňka Kudová